O nas


Nawet w przerwach na kawę i po godzinach jesteśmy osiągalni przez HOTLINE


Pan Marek W. : ja mam firmę budowlaną jestem małym przedsiębiorcą, cały dzień pracuję. Na załatwianie spraw biurowych, podatkowych i ubezpieczeniowych to już ani czasu ani głowy nie mam. Dzięki easy-office mogę mój czas po pracy poświęcić na odpoczynek. Można się zwrócić z każdą sprawą. Ostatnio nawet pomogli mi w pertraktacjach o cenie wynajmu nowego mieszkania, i zaoszczędziłem ładną sumkę pieniędzy. Mogę tylko polecić.

 


Pan Mariusz W.: ja to sobie lubię jeżdzić po świecie.

Z tego powodu powierzam całą miją korespondencję easy office, bo w ten sposób nie przegapię żadnych terminów i zapobiegam ponagleniom lub niezałatwionym sprawom. Od kiedy to biuro przejęło moje sprawy, mogę spokojnie podróżować i nie przejmować się tą całą biurokracją.


Pan Leszek K. ja to zawsze mówię, że każdemu swoje. mnie to nie leży ta cała biurokracja. Ja robię chętnie to co umiem, czyli buduję. I jestem bardzo zadowolonz, że kto innz kto ma o tym pojęcie zajmuje się moimi sprawami papierowymi.
25 lat doświadczenia w księgowości, poradnictwie, tłumaczeniach i zadowoleni klienci mówią za siebie.

Priorytetem naszego biura jest zapewnienie klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie obowiązków, zapewniając sprawne i profesjonalne wsparcie oraz pomoc niemal w każdej sytuacji.


Pani Barbara R. : dzięki easy-office mogę nareszcie spać spokojnie. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Na telefon jak na zawołanie mogę natychmiast przyjechać jeżeli sprawa jest pilna nawet w sobotę lub niedzielę. Pani Wolff załatwi zawsze każdą sprawę szybko i po mojej myśli. easy-office ist od lat moją "prawą ręką". Dzięki temu czuję się tu w Niemczech pewnie. Ostatnio pojechała Pani Iwona ze mną do banku i wytłumaczyła po polsku działanie tych nowych bankomatów.


Pan Paweł B. Super servis, jestem bardzo zadowolony, że nie muszę sam wszystkich moich terminów pilnować. Odsyłam wrzstko do biura easy-office i wiem że będzie jak naklepiej załatwione.


Pan Mirosław H. zanim nie trafiłem do biura easy-office, biegałem po znajomych i prosiłem o przetłumaczenie każdego listu i o pomoc w napisaniu odpowiedzi. No i takie odręcznie pisane pisma też nie wyglądały poważnie. Teraz się już nie muszę tym zajmować. Jestem bardzo zadowolony.


***** super service 5 gwiazdek

Andrzej Rosinski

****   szybka i nieskomplikowana obsluga

Joanna  Basik